Kup w przeciągu:

1px O firmie

O FIRMIE OHTIME

Tradycja i sprawdzona jakość w nowoczesnym wydaniu.

Nasza firma działa na rynku od prawie 50 lat, a nazwisko Stanisława Duplagi, założyciela, nieustannie kojarzy się z najwyższą jakością zegarmistrzowskich usług. Do naszego zakładu jednak wkroczyła młodość, a wraz z nią nowe, świeże pomysły. To sprawiło, że zdecydowaliśmy się na rebranding, dlatego od teraz nasza firma działać będzie pod nazwą OhTime, wciąż dostarczając tę samą, sprawdzoną, jakość.

Rebranding nie obejmuje jedynie nazwy - to również nowe logo i kolorystyka łącząca w sobie nowoczesność, a także nawiązania do tradycji. Nasz sklep internetowy zyskał inną, nowoczesną odsłonę, stając się bardziej przejrzysty i intuicyjny dla naszych klientów. Ulepszony interfejs jest łatwiejszy w obsłudze, sprawiając, że zakupy w sklepie są przyjemne i proste, jak nigdy dotąd!

Nowa strona jest skupiona na tym, co najważniejsze - czyli na zegarkach. Od teraz każdy model będzie posiadał zdjęcie i opis, umożliwiając naszym klientom dokładne zapoznanie się z wybranym zegarkiem przed jego zakupem. W naszej ofercie znajdą się również duże zegary oraz prezenty - z tymi produktami również w łatwy i prosty sposób będzie można się zapoznać przed decyzją o ich zakupie.

Zegarki oferowane przez profesjonalistów.

Jednocześnie wciąż w naszych działaniach chcemy i będziemy nawiązywać do wcale nie krótkiej historii firmy, wciąż oferując klientom fachową i profesjonalną obsługę - nie tylko w sklepie internetowym, ale również w stacjonarnym. Dlatego nasi dotychczasowi klienci nie powinni obawiać się naszej nowej odsłony - to znana i sprawdzona jakość w nowoczesnym wydaniu.

Nasz sklep internetowy posiada szeroką ofertę zegarków takich firm, jak Orient, Casio, Lorus, Adriatica, Obaku, Timex czy JVD, których jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą. Prócz tego, w naszym asortymencie znajdują się smartwatche, a także zegary tradycyjne, budziki oraz różne artykuły prezentowe. Oferta przedstawiona na stronie jest identyczna z tą dostępną w naszym sklepie na miejscu, w Brzozowie. Klienci wciąż mogą liczyć na fachową obsługę i profesjonalne doradztwo, a także - stacjonarnie - mają możliwość skorzystania z naszych usług zegarmistrzowskich, w tym napraw i serwisów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

 

Zachęcamy serdecznie do korzystania z naszego sklepu internetowego - zmieniliśmy się dla Was!

Przejdź do zakupów >>

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl