Kup w przeciągu:

1px O firmie

O FIRMIE OHTIME

Tradycja i sprawdzona jakość w nowoczesnym wydaniu.

Nasza firma działa na rynku od prawie 50 lat, a nazwisko Stanisława Duplagi, założyciela, nieustannie kojarzy się z najwyższą jakością zegarmistrzowskich usług. Do naszego zakładu jednak wkroczyła młodość, a wraz z nią nowe, świeże pomysły. To sprawiło, że zdecydowaliśmy się na rebranding, dlatego od teraz nasza firma działać będzie pod nazwą OhTime, wciąż dostarczając tę samą, sprawdzoną, jakość.

Stanisław Duplaga - zegarmistrz, wieloletni właściciel.

 

Rebranding nie obejmuje jedynie nazwy - to również nowe logo i kolorystyka łącząca w sobie nowoczesność, a także nawiązania do tradycji. Nasz sklep internetowy zyskał inną, nowoczesną odsłonę, stając się bardziej przejrzysty i intuicyjny dla naszych klientów. Ulepszony interfejs jest łatwiejszy w obsłudze, sprawiając, że zakupy w sklepie są przyjemne i proste, jak nigdy dotąd!

Nowa strona jest skupiona na tym, co najważniejsze - czyli na zegarkach. Od teraz każdy model będzie posiadał zdjęcie i opis, umożliwiając naszym klientom dokładne zapoznanie się z wybranym zegarkiem przed jego zakupem. W naszej ofercie znajdą się również duże zegary oraz prezenty - z tymi produktami również w łatwy i prosty sposób będzie można się zapoznać przed decyzją o ich zakupie.

Nowe logo

Zegarki oferowane przez profesjonalistów.

Jednocześnie wciąż w naszych działaniach chcemy i będziemy nawiązywać do wcale nie krótkiej historii firmy, wciąż oferując klientom fachową i profesjonalną obsługę - nie tylko w sklepie internetowym, ale również w stacjonarnym. Dlatego nasi dotychczasowi klienci nie powinni obawiać się naszej nowej odsłony - to znana i sprawdzona jakość w nowoczesnym wydaniu.

Nasz sklep internetowy posiada szeroką ofertę zegarków takich firm, jak Orient, Casio, Lorus, Adriatica, Obaku, Timex czy JVD, których jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą. Prócz tego, w naszym asortymencie znajdują się smartwatche, a także zegary tradycyjne, budziki oraz różne artykuły prezentowe. Oferta przedstawiona na stronie jest identyczna z tą dostępną w naszym sklepie na miejscu, w Brzozowie. Klienci wciąż mogą liczyć na fachową obsługę i profesjonalne doradztwo, a także - stacjonarnie - mają możliwość skorzystania z naszych usług zegarmistrzowskich, w tym napraw i serwisów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

NASZ ZESPÓŁ

 

od lewej: Sylwia Kowalska - sprzedawca, Aleksandra Niemiec - właścicielka, Mariusz Wołoszyn - zegarmistrz

 

Zachęcamy serdecznie do korzystania z naszego sklepu internetowego - zmieniliśmy się dla Was!

Przejdź do zakupów >>

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl