Kup w przeciągu:

1px Zwroty i reklamacje

ZWROTY I REKLAMACJE

zwroty

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami i paragonem.

Zachęcamy do skorzystania z 

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZWROTÓW. 

 

Zwracany produkt musi spełniać następujące warunki:

  1. Przyjmujemy jedynie nieużywane produkty. Możesz je przymierzyć jak w sklepie, ale zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.
  2. Zwracany towar powinien posiadać metkę (również oderwaną) jubilerską oraz oryginalne opakowanie producenta.
  3. Na produkcie nie wykonaliśmy graweru lub innej personalizacji zgodnie z życzeniem klienta.
  4. Towar nie jest przedmiotem nieprefabrykowanym, wyprodukowanym według specyfikacji klienta lub służącym zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Konsumentowi zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy m.in takiej, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (dotyczy w szczególności personalizowanych produktów).


 

Możesz również zwrócić produkt/produkty wypełniając papierowy formularz zwrotów i wysłać do nas paczkę na adres znajdujący się poniżej.

Formularz zwrotu - plik do pobrania

Adres do wysyłki:

OHTIME Aleksandra Niemiec
ul. Mickiewicza 33, 36-200 Brzozów

 


 

↣ Nie mam drukarki i co teraz?

Bez paniki, nie chcesz wypełniać świstków, OK, wystarczy, że wypełnisz formularz elektorniczny! W razie problemów napisz proszę e-mail na adres sklep@ohtime.pl lub zadzwoń 690-854-815

↣ Nie lubię chodzić na pocztę, co zrobić?

Plusem wysyłki z formularzem zwrotów jest możliwość wyboru ulubionej formy wysyłki.  W tym wypadku również do zwracanych produktów dodaj paragon i ogólnie wszystko co zostało wysłane.

↣ O co chodzi z tym paragonem?

Paragon czyli dowód zakupu, jest umową pomiędzy Kupującym a Sprzedającym, jeśli Kupujący chce wycofać się z umowy (zwrócić towar), no problem, jednak prosimy, aby oddać wszystko co się otrzymało ;) 

Nam paragon jest nam potrzebny, aby udowodnić zwrot towaru przez fiskusem, po prostu.

↣ Dlaczego muszę płacić za zwrot zamówienia?

Jeśli Kupujący odstępuje od umowy to pokrywa koszt paczki zwrotnej. My pokrywamy koszt przesyłki w pierwszą stronę (dla zamówień powyżej 99 zł). Niestety, nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

 


 Reklamacja

Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie. Jeśli masz problem z paczką lub produktem napisz do nas na adres sklep@ohtime.pl lub zadzwoń 690-854-815.

Pamiętaj, by przy odbiorze przesyłki dokładnie sprawdzić stan opakowania. Gdyby okazało się uszkodzone, koniecznie poproś kuriera o wypełnienie protokołu szkody. Osoba dostarczająca Twoją przesyłkę ma obowiązek wypełnić protokół.

Wysyłane przez nas przedmioty są ubezpieczone oraz pakowane pod okiem kamer.


 zwroty 1

 

1. Wypełniając formularz zwrotu, lub pisząc nam e-mail z takimi informacjami jak imię i nazwisko, numer telefonu i numer konta usprawniasz proces zwrotu pieniędzy, według prawa mamy 14 dni na ich zwrot, jednak zawsze staramy się wysyłać wpłatę w dniu otrzymania paczki zwrotnej


2. Kochamy kurierów ale oni są zapracowani i rzucają paczkami, postaraj się, aby paczka dotarła do nas w całości, mniej problemów z uszkodzoną paczką to szybszy zwrot pieniędzy.

 

3. Masz inny problem? Skontaktuj się z nami! 

Napisz e-mail sklep@ohtime.pl lub zadzwoń 690-854-815.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl