1pxDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • korzystne ceny

  • sprawdzona jakość

 

Budziki

Zegar cyfrowy JVD RB9370.1 Termometr DCF77 Światło Zegar cyfrowy JVD RB9370.1 Termometr DCF77 Światło
Producent: JVD
Cena: 113,90 zł
1pxzobacz więcej
Budzik z dzwonkami design JVD SRP2216.3 - czerwony Budzik z dzwonkami design JVD SRP2216.3 - czerwony
Producent: JVD
Cena: 74,90 zł
1pxzobacz więcej
Budzik z dzwonkami design JVD SRP2216.4 - niebieski Budzik z dzwonkami design JVD SRP2216.4 - niebieski
Producent: JVD
Cena: 74,90 zł
1pxzobacz więcej
Budzik elektroniczny JVD SB3212.2 - świeci w nocy Budzik elektroniczny JVD SB3212.2 - świeci w nocy
Producent: JVD
Cena: 103,90 zł
1pxzobacz więcej
Budzik z dzwonkami MPM C01.4056 Pistacjowy Budzik z dzwonkami MPM C01.4056 Pistacjowy
Producent: MPM
Cena: 94,90 zł
1pxzobacz więcej

Głośny budzik z cichym mechanizmem działania

Wielu z nas nie wyobraża sobie pobudki bez głośnego budzika. Producenci zegarów wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom i proponują rozmaite rozwiązania, co jakiś czas je doskonaląc. Jeśli potrzebujesz odpowiedniego natężenia dźwięku, żeby rozpocząć swój dzień, zwróć uwagę na budziki z funkcją Bell Alarm. Wyróżniają je głośne dzwonki, porównywalne do dzwonków dawnych budzików mechanicznych. W naszej ofercie znajdują się budziki czeskiej marki JVD, m.in. modele SRP836.8 oraz SRP836.9. W przeciwieństwie do dzwonka, mechanizm ich działania (tzw. cichy mechanizm SWEEP) jest prawie bezgłośny, dlatego w żadnym stopniu nie będzie zaburzał komfortu Twojego snu.

Producent oferuje różne modele głośnych budzików. Modele Design (m.in. JVD SRP2216.2) to okrągłe metalowe budziki z tradycyjnymi dzwonkami, umieszczonymi na obudowie. Występują w kolorach: szarym i żółtym. Budziki klasyczne tej marki mają obudowy w kształcie prostokątnym, wykonane z tworzywa sztucznego. Do wyboru masz rozmaite barwy, w tym imitujące drewno: jasne (JVD SR309.7) i ciemne (JVD SR307.5). Wszystkie wspomniane modele to zegary analogowe, z tradycyjnymi wskazówkami. Warto dodać, że firma ta oferuje również inne modele budzików analogowych (np. JVD SRP056.1, wskazujący także temperaturę i poziom wilgotności), te jednak nie są już wyposażone w głośne dzwonki.

Szeroki wybór budzików dla młodszych i starszych

W naszym sklepie znajdziesz budziki różnych producentów, skierowane do osób w rozmaitym wieku. Jeśli interesują Cię budziki dla dla dzieci – sprawdź modele marki JVD, która przywiązuje szczególną uwagę do designu produktów dla tej grupy odbiorców. Nasza oferta obejmuje budziki w kształcie robota – z metalową obudową o różnorodnej kolorystyce (np. JVD SRP2305.2), ponadto budziki w kształcie sowy, pingwinka oraz piłki nożnej. Każdy z nich jest wyposażony w cichy mechanizm SWEEP. Warto wspomnieć, że oprócz budzików marka ta oferuje bardzo atrakcyjne zegarki dziecięce na pasku. Jeśli poszukujesz np. zegarka dla dziewczynki – koniecznie sprawdź modele, które aktualnie są dostępne w naszej ofercie.

JVD produkuje także rozmaite budziki dla osób dorosłych. Podobnie jak budziki innych marek – są to zarówno czasomierze analogowe, jak i cyfrowe – zasilane bateryjnie, sieciowo lub sieciowo-bateryjnie. Budziki, które znajdziesz w naszym sklepie, różnią się także m.in. rodzajami sygnałów alarmowych. Zamiast głośnego budzika z doniosłym alarmem możesz wybrać model emitujący sygnał stały – pikający (np. Xonix 0623), narastający (np. JVD SRP810.11) albo melodie (np. JVD SB8005.1). Nasz asortyment jest także zróżnicowany pod względem kształtów i materiałów, użytych do produkcji obudowy. Poza budzikami wykonanymi z tworzywa sztucznego czy metalu oferujemy także budziki z płyt MDF, w kolorach drewnopodobnych (np. Xonix GHY-015YK). Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz budzik, z którym każdy nowy dzień powitasz z radością.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl